Umělý kámen SWANSTONE

Pokud se jde o odolnost a dlouhou životnost, potom Swanstone představuje ten nejvhodnější umělý kámen jak pro rezidenční tak i pro komerční účely.

Odolný vůči chemikáliím

Umělý kámen Swanstone odolá i působení korozivních rozpouštědel jako jsou benzín, kyseliny, nebo odlakovač. Jakákoliv skvrna lze snadno odstranit klasickými domácími čistícími prostředky.  

Odolný proti nárazu

Umělý kámen Swanstone je odolný proti nárazu a oproti ostatním materiálům na stejné bázi kompaktních materiálů je až pětkrát silnější. Ve výsledku umělý kámen Swanstone obstojí i při těžké zátěži daleko za hranicemi každodenního použití. 

Odolný proti teplotám

Produkty z umělého kamene Swanstone odolají teplotám až do 450 °C. 

Horké pánve, vařící voda nebo kulma nespálí ani nepoškodí dřezy, kuchyňské desky nebo umyvadla z umělého kamene Swanstone. Naopak o produktech z mramoru a jiných kompozitních materiálů to říci nelze. 

Opravitelný povrch

Umělý kámen Swanstone je maximálně opravitelný povrch. Skvrny a škrábance se snadno zbrousí nebo vybrousí a tak není nutné materiál znovu pokrývat opravným gelem nebo laminátem. 

 

Jedinečné vlastnosti umělého kamene SWANSTONE:

  • jednoduše se čistí pomocí klasických dezinfekčních prostředků,
  • je pětkrát pevnější než ostatní produkty z umělého kamene,
  • chemicky lhostejný k VOC (těkavým organickým sloučeninám),
  • je odolný proti popraskání a jiným úderům,
  • je šetrný k životnímu prostředí, přispívá k programu kreditů LEED. 

Produkty z umělého kamene Swanstone jsou zákazníky a architekty oceňovány především díky jeho praktickým vlastnostem. Čištění je možné s abrazivními přípravky, zároveň je odolný vůči teplu až do teploty 450°C. Umělý kámen Swanstone nereaguje na teplotní změnu ani změnu vlhkosti, může být nesčetně opravován. Barva výrobků z umělého kamene Swanstone zůstáva v průběhu let stálá a neodře se. Lehce a snadno se instaluje a je prakticky nezničitelný.

Vzorník barev


Partnerské weby: